Zmiany w wystroju pomieszczenia- skąd zdobyć niezbędną inspirację?

Dużo magazynów wnętrzarskich prezentuje nam metamorfozy domów zagranicznych – przepięknych olbrzymich loftów, wiekowych kamienic z europejskich stolic. Czy w Polesce nie potrafimy aranżować pomieszczeń?

wystrój mieszkania
Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com
Odwrotnie, i u nas jest dużo ciekawych aranżacji. Zmiana wystroju mieszkania to zazwyczaj koncepcja do tego, by puścić wodze wyobraźni i wymyśleć coś totalnie nowego i kreatywnego.

Pragniemy zaprosić Cię do obejrzenia naszego rzetelnego tekstu. Najedź na link tu… i przenieś się do kolejnej strony.

Całe szczęście Polacy są coraz bardziej odważni. Dzięki temu aranżaują totalnie współczesne pomieszczenia, które nie są zachowawcze i stanowią niesamowicie ciekawą oraz inspirującą innych propozycję zmiany w pomieszczeniu ().

Sama jakiś czas temu odmieniłam aranżację mojego mieszkania (obsługa wspólnot mieszkaniowych) o 180 stopni! Dotychczas miałam raczej standardowe pomieszczenie z klasycznymi kolorami ścian i standardowymi meblami w barwie olchy miodowej (moim ulubionym przez wieki!). Od miesiąca mam bardzo współczesny salon w mocnych kolorach – czerni i czerwieni. Dużo osób jest zszokowanych, jak ja mogę przebywać w takim mieszkaniu. Dla mnie stanowią energetyczną koncepcję, dodają siły i werwy do życia. Co prawda, dla równowagi sypialnię zrobiłam sobie w jaśniuteńkich, pastelowych kolorach.

mieszkanie, wnętrze, meble
Autor: ZZ Bottom
Źródło: http://www.flickr.com
Przed zaplanowaniem mieszkaniowej rewolucji długo poszukiwałam w Internecie koncepcji „Before & After”, która spodoba mi się. Po prostu lubię takie rzeczy i poszukiwania koncepcji w sieci. Dość szybko zajrzałam na blog, gdzie jest ogrom bardzo oryginalnych koncepcji – Kafar. Ważne jest jednak, że koncepcje pokazywane przez internautkę Lovingit są realne do zrobienia również nie posiadając sporego budżetu na materiały. Koncepcja, która wprawdzie nie jest w moim klimacie, ale totalnie mnie urzekła przeczytacie tu: czytaj tutaj więcej