Szklane drzwi – połączenie tradycji z nowoczesnością.

Zastanawiasz się co zrobić, aby twoje lokum wyglądało bardziej nowomodnie? Wystarczy zamienić drzwi. Każdy producent drzwi szklanychma bogatą propozycję produktów z pewnego hartowanego szkła, o różnorodnej kolorystyce a także fakturze, a także dodatkowych okuć i ościeżnic drewnianych albo metalowych, które przyzwolą na wybór najlepszego wyjścia w tworzeniu własnego wymarzonego wnętrza.

Szklane drzwidzielą się na kilka modeli. jednym z nich będą drzwi przemykowe tzw. otwierane, mocowane w ościeżnicy ze stali nierdzewnej ewentualnie aluminiowej albo drewnianej na zawiasach bocznych. Innego typu to szklane drzwi wahadłowe zamocowane na zawiasach bocznych czy typu piwot (sufit-posadzka)z użytecznym otwieraniem niezależnie od strony wchodzenia, z opcją zastosowania zawiasów z mechanizmem sprężynowym albo hydraulicznym. Drzwi umożliwiają przejście większejczęści światła i lekkość ramy w stosunku do drzwi w futrynach.cięcie (zobacz by porównać)

http://www.invado.pl/

Drzwi szklane wahadłowe tworzą funkcjonalne odizolowanie dwóch pomieszczeń, pozwalające na chodzenie osób i przejeżdżanie środków przewozu bez żadnych skomplikowań, po prostu przez parcie. Drzwi wahadłowe stanowią dlatego zabezpieczenie przed przewiewem, wilgocią i wrzaskiem. Uzyskuje się dzięki temu stateczną temperaturę pokoju i znaczną oszczędność prądu. Innym typem to szklane drzwi przesuwne.

Wykorzystanie tego rodzaju przeszkleń pozwala na szybką zmianę dekoracji pomieszczeń, zamknięcie albo przesłonięcie elementów pomieszczenia. drzwi szklane przesuwne wrocław są doskonałe do ciasnych korytarzy i niewielkich pomieszczeń. Otwierają się przez przemieszczenie skrzydła (lub skrzydeł) po prowadnicy na ścianę bądź wsunięcie go w kasetęschowaną w ścianie. W odsłonie dwuskrzydłowej mogą służyć jako użyteczne reprezentacyjne wejście do dużych pomieszczeń (sprawdź tutaj). Dzięki drzwiom szklanym przesuwnym potrafimy zmieniać rozmiary, wysokość i funkcje pokoi. Łącząc sąsiadujące ze sobą pomieszczenia bez trudu uzyskamy jedno przestronne wnętrze. Pokój codzienny połączony z jadalnym wykreują reprezentacyjny duży salon, punkt na rodzinne przyjęcia.

Producent drzwi szklanychręczy, iż jest to eleganckie i efektywne rozwiązanie dla mnóstwa pomieszczeń. Szklane drzwirewelacyjnie komponują się zarówno z nowoczesnym jak i stereotypowym wnętrzem. Są nie tylko dekoracyjne, ale również niezmiernie wygodne w używaniu.