Świeczniki dekoracyjne i wazony – idealne w każdej aranżacji wnętrz. Trochę przykładów

Nowatorska, ciekawa aranżacja wnętrz wcale nie wymaga tak dużo. Czasami wystarczy właściwy pomysł i odrobina funduszy, by ożywić wnętrze mieszkania. W sklepach oczywiście odnajdziemy wiele różnych intrygujących dodatków aranżacyjnych, jednakże multum z nich charakteryzuje się wygórowaną ceną. Nie każdy więc zdoła sobie przyzwolić na ich nabycie.

Jak więc tanio,
szklany wazon
Autor: The Living Room
Źródło: http://www.flickr.com

a równocześnie elegancko urządzić wnętrze (kratki wentylacyjne ozdobne)?
Zdołamy zainwestować w maleńkie rzeczy, takie jak przykładowo świeczniki.

Czy zainteresowała Cię moja strona internetowa (http://www.wphw.pl/biurka)? Bardzo mi przyjemnie. Świetnie będzie, jeśli stracisz jeszcze minutę, żeby napisać swą ocenę.

Salon czy też sypialnia w blasku świec nabiera dosyć innego, pomysłowego charakteru (świeczniki). Wnętrza takie natychmiastowo stają się niesłychanie zaciszne i nastrojowe. Świeczniki dostaniemy w wielu sklepach z akcesoriami do wnętrz. Asortyment jest ogromny, bez kłopotu odszukamy świeczniki sporządzone w rozmaitym stylu, jakie będą pasować do aranżacji domu lub mieszkania. Kupno świecznika bezsprzecznie nie uszczupli zasobów naszego portfela, jednakowo jak nabycie wazonów dekoracyjnych – wazony z różnymi motywami.
Wazony dekoracyjne przedstawiają się faktycznie ślicznie. Bez trudności znajdziemy wazony klasyczne, współczesne czy też skonstruowane w stylu skandynawskim.

świeczniki
Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com

Ożywcze kwiaty w wazonie będą pasować do wykwintnego wnętrza, bez względu na to, czy jest to sypialnia, kuchnia bądź również salon. Wielobarwne, kreacyjne wazony to idealny pomysł na ładną aranżację każdego wnętrza.
Oprócz wazonów i świeczników możemy pomyśleć również o innych atrakcyjnych dodatkach. Być może obraz na ścianie czy zdjęcia w ramce? A może fototapeta ścienna? Ciekawie będą przedstawiać się także ładne, miękkie poduszki na kanapie w salonie czy też łóżku w sypialni. Jeśli jesteśmy miłośnikami zapachowych świeczek, to niezmiernie przypuszczalne, iż urzekną nas również kadzidełka – dekoracje do sypialni.
Jak widać, nie trzeba dużo, by wnętrze naszego domu lub mieszkania momentalnie nabrało charakteru i stało się bardziej zaciszne i nastrojowe.