Świeczki zapachowe kuszą powonieniom oraz dużym zastosowaniem

Cudne kształty oraz rozliczne rozmiary, ale ukrywające w swoim wnętrzu zapachową moc, jakie ożywiają nasz zmysł powonienia, koją i rozluźniają. Pobudzają, ujmują oraz zadziwiają dużą funkcjonalnością.

polecane świeczki zapachowe
Autor: BenGrantham
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzają się także jako świeczki zapachowe oraz świeczki dekoracyjne, są znakomite do świeczników czy też podgrzewaczy. Wabią ekologicznym zestawem i ładnym zapachem. Nieduże świeczki zastosować można także do podgrzewania wosków czy też olejków zapachowych, co dodatkowo wzmoże moc kompozycji zapachowej oraz jako dekoracje ze świeczek, urządzając romantyczny i ciepły nastrój. Używane w łazience w trakcie dziennej pielęgnacji, łagodzą oraz relaksują nasze ciało, a w sypialni tworzą ciepły, kojący nastrój do spania.

Świeczki zapachowe posiadają różnorodne zastosowanie. Mogą być wykorzystywane jako ozdoby w mieszkaniach prywatnych, jak i dodatkowo są nieodzownym elementem wszelkiej restauracji, pubu, kafejek czy każdych poczekalni jako ozdoba i światło ładnej kompozycji zapachowej, która rozluźnia, koi czy też tworzy sympatyczny klimat.

Jeśli jesteś otwarty na nowe informacje na omawiane zagadnienia, to przenieść się do portalu, a znajdziesz w tamtym miejscu ważne komunikaty, które będą bardzo potrzebne.

Większa część świeczek jest uczyniona z parafiny. Częste palenie takich świeczek przez dłuższy okres, w szczególności w zamkniętym pomieszczeniu, może być dla nas szkodliwe.

Do takiej świecy na ogół dodaje się syntetyczne barwniki i substancje aromatyczne. Świece mogą bajecznie pachnieć, jednak po jakimś okresie może boleć głowa za sprawą toluenu. Lepiej już wyszukać te bez aromatu. Paląc świece parafinowe koniecznie powinno się uchylić okno, bo działają one drażniąco na układ oddechowy. Osoby z astmą bądź alergią nie powinny palić ich wcale.

świeca zapachowa
Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście palenie ich czasami nam nie zaszkodzi, niemniej jednak regularne palenie w zamkniętych pokojach może oddziaływać szkodliwie dla naszego zdrowia. Naturalnym odpowiednikiem jest świeczka z wosku sojowego. Pali się dwa razy dłużej od świeczki parafinowej. Można ją uczynić samemu, albo kupić. Najbardziej luksusowe świece zapachowe są wykonane z wosku pszczelego, palą się 3 razy dłużej niż parafinowe i dwa razy dłużej aniżeli sojowe.