Sprawdzony producent mebli

Nie każdy wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli ponad 10 000 lat przed naszą erą. Wtedy meble wytwarzano głównie z kamienia i drewna, gdyż dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów sporo się zmieniło w meblarstwie i współczesne meble różnią się od tych pierwszych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekscentryczni projektanci wracają czasem do korzeni, jednak większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe.

Meble – przejdź po tym linku – da się podzielić według różnych kategorii na przykład ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (biurowe, szkolne,sklepowe i chyba najbardziej popularne – do mieszkania a wśród nich m. in.: biurka, kanapa, komoda, sofa, tapczany,łóżko dla dziecka i wiele innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wytworzone, sposób obróbki czy konstrukcje.

szafom (polecamy http://www.stylowy-mebel.pl/) muszą być jednak praktyczne i wygodne (według mężczyzn) oraz ładne (według kobiet). Właśnie takie meble ma w asortymencie jedna z wielu firm na polskim rynku – tomex. Wyróżnia się ona na tle innych producentów. Spytacie czym?

Metallic Glaze 620
Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Tomex to grupa, która funkcjonuje na rynku polskim od wielu lat. Podstawową specjalność stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców.
Oferta jest rozmaita i opiewa wyroby wyśmienitej klasy od dostawców krajowych i zagranicznych. Każdy z nich ma bogaty zestaw artykułów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada własną ekipę doradców handlowych. Grupa dzięki bogactwu wiedzy i praktyce realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy trudni się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować konsumentom obszerną propozycję: ełkowskie meble, które nadają się do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. Towar dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje ekipa wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w dokonaniu trafnego wyboru przy kupnie mebli marzeń.