Sprawdzony producent mebli

Nie każdy wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli ponad 10 000 lat przed naszą erą. Wtedy meble wytwarzano głównie z kamienia i drewna, gdyż dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów sporo się zmieniło w meblarstwie i współczesne meble różnią się od tych pierwszych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekscentryczni projektanci wracają czasem do korzeni, jednak większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe.

Meble da się podzielić według różnych kategorii na przykład ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (biurowe, szkolne,sklepowe i chyba najbardziej popularne – do mieszkania a wśród nich m. in.: biurka, kanapa, komoda, sofa, tapczany,łóżko dla dziecka i wiele innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wytworzone, sposób obróbki czy konstrukcje.

szafom (polecamy http://www.stylowy-mebel.pl/) muszą być jednak praktyczne i wygodne (według mężczyzn) oraz ładne (według kobiet).

Intrygujący tekst? Zatem zapewne spodoba Ci się też informacja spod linku (https://www.dierre.pl/produkty-2/drzwi-o-zwiekszonej-odpornosci-wlamanie/), który dla Ciebie opracowaliśmy. Trzeba w niego kliknąć.

Właśnie takie meble ma w asortymencie jedna z wielu firm na polskim rynku – tomex. Wyróżnia się ona na tle innych producentów. Spytacie czym?

Metallic Glaze 620
Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Tomex to grupa, która funkcjonuje na rynku polskim od wielu lat. Podstawową specjalność stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców. Oferta jest rozmaita i opiewa wyroby wyśmienitej klasy od dostawców krajowych i zagranicznych. Każdy z nich ma bogaty zestaw artykułów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada własną ekipę doradców handlowych. Grupa dzięki bogactwu wiedzy i praktyce realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy trudni się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować konsumentom obszerną propozycję: ełkowskie meble, które nadają się do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. Towar dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje ekipa wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w dokonaniu trafnego wyboru przy kupnie mebli marzeń.