SPA – wspaniały sposób na komfort ciała i spokój duszy

Myślisz o relaksie, lecz wiesz, iż wakacje dopiero za pół roku. Myślisz sobie, że „wyrwiesz się” w weekend, lecz czy to przyniesie ci uśmierzenie, czy jedynie niedzielny ból głowy i myśl, że zaraz początek tygodnia i znów do pracy.

stół do masażu
Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com
W końcu olśniewa cię idea, że może by tak wybrać się na kurację SPA. No tak, ale troszkę szkoda ci oszczędności, zwłaszcza, iż do wypłaty jeszcze trochę. A więc, co tu zrobić.

Ten materiał jest dla Ciebie interesujący? Jeśli tak to, zobacz również podobne wątki, które mają dane na opisywany wątek.

Jest rada. Zrób SPA w swoim domu, to rzeczywiście proste.

SPA to relaksująca chwila dla twoich skołatanych nerwów. To moment tylko dla ciebie, podczas, której zanurzysz się w świecie zapachów i niesamowitych doznań. To odnowa wpływająca dobroczynnie na komfort ciała i równowagę duszy.

Nie jesteś zmuszony wydawać finansów na profesjonalny zabieg SPA. Dzięki naszym pomocom z powodzeniem zrobisz go w domu. Twoje wyposażenie SPA ( ) to na pewno peeling.

Wiedz, że masz możliwość odszukać dane na omawiany wątek, zatem kliknij w link i przeczytaj tu wiadomości, które będą Ci konieczne.

Rozpocznij od niego, bo jest najkorzystniejsza zdrowa metoda, żeby idealnie oczyścić skórę. Kiedy jest już wyczyszczona to jest lepiej przygotowana na przyjęcie odżywczych substancji z kosmetyków. Jednocześnie, doskonały masaż, który wykonujesz podczas peelingu wpływa na lepsze krążenie odżywiając w tym samym momencie komórki skóry.

Czas na relaks w Salonie Urody Pasja
Autor: Salon Urody Pasja
Źródło: Salon Urody Pasja

W dalszej kolejności, przygotuj ciepłą kąpiel i dodaj do wody sól albo płyn do kąpieli. Wybierz właściwy kosmetyk, taki, który najlepiej nawilża skórę, a poza tym zawiera witaminę C, kwasy owocowe, sól morską czy algi. Dzięki gorącej kąpieli pory skóry mogą się rozszerzać, by pochłonąć substancje nawilżające.

Gorąca kąpiel poczyniła swoje – twoja skóra jest teraz perfekcyjnie nawilżona. Jednak, ażeby utrzymać ten stan koniecznie nawilż ją kosmetykami, które ją natłuszczą i odżywią. Najskuteczniej zastosować krem lub balsam, może być też masło do ciała, z witaminami A, E i D. Następnie ubierz szlafrok, przyrządź ziołową herbatę i porządnie się zrelaksuj. Korzystnie też po jakichś 2 godzinach sięgnąć po olejek do masażu. Być może ktoś będzie mógł zrobić ci taki masaż? Jeśli tak to perfekcyjnie, bo twój relaks będzie wtedy jeszcze korzystniejszy.

Prawda, iż można to wykonać w swoim domu? Cudownym rozwiązaniem jest także sauna. Fakt, to już wiąże się z nieporównywalnie większym wydatkiem, lecz w zależności od tego, jaki producent saun oferuje swój produkt, ceny mogą się wahać, od takich dość wysokich, do tych bardziej zadowalających (strona internetowa).