Pomieszczenie do kąpieli w klimacie francuskim oraz wyśmienite miękkie, w odcieniu białym ręczniki, to wspaniały odpoczynek.

Osoby kochające atmosferę Francji, mogą urządzić pomieszczenia własnych apartamentów w pokrewnym klimacie. Kapitalnym pomysłem jest zaprojektowanie łazienki we francuskim duchu. Przebywanie w pomieszczeniu przypominającym najbardziej poetyczne miasto – Paryż – zadziała niezwykle odprężająco. To w jaki sposób zaplanujemy nasz dom ma niewątpliwie ogromny wpływ na nasz nastrój oraz pogodę ducha.

łazienka
Autor: Dakil Auctioneers
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego należy poświęcić trochę czasu na zebranie hipotetycznej umiejętności na ten temat. Łazienka zaaranżowana w temacie francuskim polecana jest osobom, które lubią wygodę i nie cierpią filozofii minimalizmu. Urządzenie łazienek w niezwykle rzeźbione meble, kryształowy żyrandol, beżowe barwy ścian oraz liczne bibeloty, wytworzą niezwykły klimat w pomieszczeniu, w którym branie długiej kąpieli po stresującym dniu będzie szalenie relaksującą czynnością. Zobacz również:

Istotną funkcję w projektowaniu łazienki są ręczniki, najlepiej w białym lub beżowym kolorze. Świetnie eksponują się żakardowe z aksamitnymi zakończeniami lub wyszywanymi zdobieniami. Sięgając po takiej relaksacji w wannie po ręcznik, miło jest trafić ręką na miłą, aksamitną tkaninę. Otoczenie się nią pozwala doznać prawdziwego komfortu, dlatego należy wybierać ręczniki dobrej marki, dobrze pochłaniające wodę i miłe w dotyku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą autora: Madoza

łazienka
Autor: Jim Biggs
Źródło: http://www.flickr.com

Towarzyszą nam co dnia nie tylko w łazience – nieduże ręczniki do rąk warto powiesić także w kuchni, natomiast duże ręczniki plażowe bezwarunkowo trzeba wziąć ze sobą na wczasy nad morze. Nie każdy lubi puszyste ręczniki, ręczniki z bardziej twardej tkaniny, również mają wielu wielbicieli. Podobnie jak w przypadku kolorów, jest to rzecz smaku i preferencji. są jednak pewne cechy, które doceniają wszyscy: chłonność, trwałość oraz szybkość schnięcia.

Chcesz zobaczyć inne tak samo praktyczne porady? Jeżeli tak, to zobacz tutaj materace dziecięce, a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Wybierając ręcznik, lepiej zrezygnować z materiałów ze sztucznymi domieszkami.