mądrze wyposażone mieszkanie, bezprzewodowe sterowanie oświetleniem

Komputeryzacja wchodzi we wszystkie dziedziny naszego życia. Znakomitym przykładem jest inteligentny system w domu, gwarantuje bowiem wygodę i bezpieczeństwo. Nawet własne m o niedużej powierzchni można wyekwipować w inteligentną technologię.

Sprężyny
Źródło: http://www.sxc.hu/
Sterowanie sprzętami odbywa się za pomocą telefonu komórkowego.
Inteligentne sterowanie oświetleniem przekonaj się oszczędza do kilkudziesięciu procent kosztów użytkowania lokum, energii cieplnej i elektrycznej. W instalację bezprzewodową jest możliwość urządzić jakiekolwiek mieszkanie bez konieczności obkuwania murów. Części są montowane w puszkach podtynkowych i kontaktach elektrycznych, a ich pracą rozporządza nieznacznych wielkości centralka. Dzięki wykorzystaniu technologi bezprzewodowej można bezinwazyjnie powiększać system o dodatkowe funkcjonalności, rozkładając koszty w czasie, a w wypadku przeprowadzki, zabrać wszystkie elementy ze sobą.
program inteligentne mieszkanie www.ospel-presto.pl/ ukrywa mnóstwo zadań. Niewidoczne dla oka sensory dbają o bezpieczeństwo, odpowiadają za wykrywanie otwarcia okien, czujki dymu, zalania, a również czujki ruchu. Moduły te, w większej części sytuacji są instrumentami bateryjnymi, dzięki czemu można je ulokować w dowolnym miejscu.
Inteligentny system kierowania mieszkaniem ma w zasadzie nieograniczone możliwości. Steruje wszelkimi zadaniami w mieszkaniu, oświetleniem, nagrzewaniem, roletami, klimatyzacją, stanem wilgoci i systemem alarmowym.

Dzięki sprawnemu interfejsowi zezwala w nieskomplikowany i szybki sposób dozorować wszelkie parametry przez aparat telefoniczny, tablet i laptop.