Łączenie czerni i bieli jako prawdziwy trend w urządzaniu jakiegokolwiek pomieszczenia

Fototapeta stała się popularnym dodatkiem w wystroju pomieszczeń. Łączenie czerni i bieli to prawdziwy trend w aranżacji wszelkiego pomieszczenia. W dekoracji ścian modne są czarno-białe, albo szare paski na tapetach, interesujące desenie, lub motywy roślinne.

Fototapeta czarno biała na ścianie wymaga dobrego połączenia kolorów w pomieszczeniu i wyczucia stylu. Taka dekoracja ścian służy raczej stonowanym aranżacjom pomieszczeń. Takie fototapety, o obszernych i wyrazistych deseniach dadzą w pomieszczeniu atrakcyjny efekt dekoracyjny. Możemy udekorować nią tylko jedną ścianę, albo wybraną płaszczyznę w mieszkaniu. Warto ją zespolić z subtelnymi deseniami i kolorami, żeby czarno-biała fototapeta była kluczową dekoracją wnętrza i dekoracją ściany. Wyrazisty wzór na tapecie nie znaczy, że powinna na być jedyną dekoracją. Dozwolone są przeróżne połączenia pod warunkiem, że zatrzymamy regułę konsekwencji kolorystycznej. Czarno-białe fototapety odpowiednio wyglądają w towarzystwie gładkich ścian w jednolitym odcieniu. Przyzwoicie sprawdzą się połączenia kolorystyczne z szarym kolorem ścian, białym, czy też piaskowym.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę salon materacy w krakowie naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś interesującego. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, zatem się nie rozczarujesz!

Dzięki tej kombinacji będziemy mogli we wnętrzach urządzić dodatki w wyraźniejszym odcieniu. W dekoracji wnętrza interesująco będą też wyglądały motywy z tapety powtórzone w pozostałych detalach.

fototapeta czarno biała
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Paleta kolorów Światło i Przestrzeń
Autor: Dulux
Źródło: Dulux
Zestawiając barwy warto za punkt wyjścia wziąć kolory na naszej wiodącej tapecie.

W dekorowaniu wnętrza interesująco będą też wyglądały motywy z tapety powtórzone w innych elementach.

Jeżeli masz ochotę zgłębić większą ilość szczegółów na ten wątek, to użyj linku, na której odnajdziesz podobne treści – śmiało kliknij ten link!

Zdobienie ściany czarno-białą tapetą wymaga subtelności, ale atrakcyjny efekt godny jest zaangażowania.