Karafkowa fontanna

Wszyscy miłośnicy karafkowych przestrzeni, śledzący trendy współczesnego designu, uśmiechnęli się na widok ogromnie sympatycznych, kolorowych karafek Fontana, niemieckiej marki Blomus. A uśmiechnęli się nie tylko z racji urokliwej prostoty projektu, ale i z tego powodu, że – znając dorobek projektantów Fontany, grupy Flöz Industrie Design, wiedzą, że jej designerzy nie gustują w kolorowym tworzywie sztucznym. A tu taka odmiana!

Fontana - szklane karafki z pokrywkami
Autor: Blomus
Źródło: www.smakprostoty.pl
Flöz Design tradycyjnie trzyma się swojej stylistycznej maniery – im prościej, tym bardziej elegancko. Wysoką, bardzo stabilną szklaną tubę wieńczy osadzona na silikonowym kołnierzu pokrywka z kolorowego tworzywa i stali. Stalowa pokryweczka uchyla się, by można było wygodnie serwować wodę, czy sok do szklanek.

Czy nasz artykuł spodobał Ci się tak intensywnie, że masz ochotę zaznajomić się z następnym? To rewelacyjnie. Zatem tu kliknij i sprawdź (https://www.amdk.pl/regaly-mlodziezowe) dużo newsów.

Uchyla się, co istotne na tyle, że nie pozwoli wypłynąć z karafki kostkom lodu, plastrom cytryny, pomarańczy, czy innym barwiącym wodę przysmakom.

Minimalistyczna, litrowa karafka Fontana, marki Blomus (piękne wzornictwo), dołącza do grupy ponadczasowych projektów niemieckiej firmy. Znajduje miłośników wśród tych, którzy cenią sobie wyciszone, klasyczne bryły z delikatnie je ożywiającymi dodatkami.