Jeśli, pragniesz zmniejszyć koszty ogrzewania pomyśl o ociepleniu poddasza!

Jesień stanowi bezsprzecznie szczególny czas. Niesie nam w „darze”, barwne liście, kasztany, ale także nierzadko deszczową pogodę, przygnębienie i zimno.

dom - rzut
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim zdążymy się spostrzec przyjdzie zima.

Warto już teraz odpowiednio przygotować się na jej przybycie. Powinni o tym pomyśleć przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych. Wrocław dysponuje nader obszerną „bazą” firm oferujących tego typu usługi jako ocieplenie poddasza to wspaniały sposób na to, ażeby oszczędzić na kosztach ogrzewania i znacznie zwiększyć komfort mieszkania. Na rynku znajdziemy szereg wielorakich materiałów izolacyjnych. Nasuwa się pytanie: na jaki się zdecydować? Dobrze byłoby wybrać sprawdzone tworzywo najwyższej jakości, które dokładnie wypełni przestrzenie pomiędzy krokwiami, nie pozostawiając szczelin i zachowując swoją sprężystość. Od tego albowiem w znacznej mierze zależy skuteczność zabiegu ocieplania. Ważna jest także grubość izolacji termicznej. Na ogół, powinniśmy kłaść 2 warstwy. Dzięki temu uda nam się zminimalizować prawdopodobieństwo pojawienia się tak zwanych liniowych mostków termicznych a w konsekwencji zapobiec utracie ciepła – zdecydowa http://olszewscy.org.pl/ronie . olszewscy.org.pl

komfort
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze byłoby zwrócić uwagę, iż prawidłowo przeprowadzone ocieplanie poddasza w dodatku, zabezpieczy nas przed ogniem, hałasem, zapewniając rodzinie ciszę i spokój.