Jakiego typu szafki wybrać do łazienki? Jakie będą najbardziej funkcjonalne, a jednocześnie stylowe?

Istotna kwestia – jakie szafki do łazienek kupić? Wybór jest ogromny, tak więc są modele większe i mniejsze, zawieszane, jest szafka łazienkowa słupek, są różne kolory i style. W jakie sposób dobrze wybrać, aby nasza łazienka nabrała pięknego wyrazu i służyła nam doskonale.

Łazienka
Autor: Karen Green
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiemy, iż w zaprojektowaniu łazienki ważną rolę pełnią szafki. Tego typu meble występują w wielu wymiarach, jednocześnie nie musi to być tradycyjna szafka z umywalką, ponieważ z powodzeniem wymyślić można coś bardziej interesującego. Jeżeli mamy sporą łazienkę, co jest związane z posiadaniem dużej ilości akcesoriów łazienkowych, to opłaca się rozważyć kupienie kompletu mebli, który jest złożony najczęściej z szafki podumywalkowej, wiszącej oraz wysokiej, czyli tak zwanego słupka.

Możliwości w jaki sposób zaprojektować szafki w łazience jest rzeczywiście dużo. Możemy zaprojektować długi blat pod umywalkę albo skomponować powieszone szafki w niesymetrycznym ułożeniu, wszystko co jest według nas najbardziej korzystne – wyposażenia łazienek. Taki projekt szafek łazienkowych musi zaskakiwać, dawać funkcjonalność, jak również stylowość. Jeśli nasze lokum nie jest zbyt wysokie, to warto zrezygnować z zawieszanych pod sufitem półek.

Dobrze jest zdecydować się na inne ustawienia szafek, na przykład na środku ustawić warto umywalkę i lustro, natomiast z boku dwie szafki tej samej wielkości. Dzięki temu uzyskać można wrażenie harmonii oraz porządku. Parę szafek łazienkowych o dosyć podobnym stylu, zaś odmiennym kolorze jest prostym i ciekawym rozwiązaniem. Modne połączenie białego i czarnego świetnie się tak sprawdza.

Obecnie oceń projektowanie wnętrz Gorzów ten artykuł, który jest niesamowicie ciekawy. Wykonaj to już teraz! Przekonasz się, że faktycznie trzeba to zrobić!

Powieszenie kilku takich samych szafek wiszących zaoferuje nam wiele możliwości aranżacyjnych. Jednocześnie w każdym momencie jest możliwość by powiększyć nasz zestaw o nowy moduł.

Zaintrygowany? To dla nas rewelacyjna informacja. Zatem kliknij tu lokale gastronomiczne do wynajęcia nad morzem i czytaj do woli nowe specjalistyczne posty.

Bardzo dobrym pomysłem na wykorzystanie przestrzeni ponad umywalką będzie z pewnością zamontowanie płytkiej szafki z lustrzanym przodem. Szafki błyszczące są obecnie w modzie, przy tym są one świetne do małych pomieszczeń. Gdy pragniemy zaoszczędzić powierzchnię w łazience dobrze jest wybrać zestaw mebli węższych, ale wyposażonych w głębokie szuflady.