Jak zawiesić fotografie na ścianach? To bardzo proste! Dowiedz się więcej z tego tekstu!

Jeden z regałów w moim salonie zapełniony jest dużymi albumami ze zdjęciami. Kocham pstrykać zdjęcia, zarówno aparatem w moim tablecie jak i lustrzanką. Po każdym wyjeździe przywożę masę zdjęć przyjaciół, fajnych zdarzeń, różnych napotkanych przypadkiem nieraz gwiazd,których nie widziałam długo.

Jedna ze ścian służy mi za małą galerię. Dziś podpowiem wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być niezwykle oryginalnym dodatkiem we wnętrzu – -> zobacz szczegóły. W przedpokoju mam umiejscowioną niedużą komodę z szufladami, do których daję szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Przestrzeń ściany zaraz nad nią wykorzystałam na niewielką galerię z fotografiami. Kupiłam ramki w kolorze niebieskim i czerwonym. Świetnie komponują się z białymi ścianami. Zawiesiłam na przemian, jedna przy drugiej w dwóch rzędach po 4. Wybrałamfotografie z najbliższymi – z gór, a także z wakacyjnego pobytu nad morzem. Kompozycja wygląda idealnie, tym samym przywołuje wakacje.

aranżacja wnętrz
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną ścianę z fotkami mam w salonie. Tu posiadałam duży problem z jej wykończeniem. Pomysł jak przywiesić zdjęcia odnalazłam na blogu Lovingit (www.lovingit.pl/blog/inspiracja-tygodnia-rodzinna-galeria-na-scianie-czyli-jak-wieszac-ramki-i-obrazy/). Pobiegłam do najbliższego sklepu, zakupiłam małą tablicę, na której można pisać kredą, a następnie dobrałam do niej 7 ramek. Oczywiście różnej wielkości Nad łóżkiem zawiesiłam ciemną tablicę po której można pisać kredą, a na około niej lekko chaotycznie zawiesiłam ramki z zdjęciami bliskich mi osób. To takie moje dobre duchy, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś zapisuję motywacyjne cytaty, dopingujące mnie do pracy. Kocham to moje maluteńkie, domowe królestwo.