Jak urządzić mieszkanie w bieli w stylu orientalnym

Jak kojarzy się biel? Z prostotą, klasyką i surowością. Pomyśly o tym, że białe pomieszczenie nie jest takie surowe. Nieco delikatnego orientu nie zaszkodzi. Będzie jak z baśni indyjskich. Współczesność i tradycyjność. Odcień białych ścian, a na ich tle barwne makatki, kapy, barwne tkaniny. Od razu robi się przyjemniej i pozytywniej.

sypialnia w bieli
Autor: vmiramontes
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy by powiedzieć: woda i ogień. Te światy współgrają ze sobą tworząc piękno samo w sobie. Jak urządzić jasne mieszkanko?

•biel ścian zestawiona z różowymi dodatkami i turkusem zasłon. W domku będzie zawsze jasno i klimatycznie, pomimo klasycznego wyglądu. Jeśli dodamy do tego kolorowe dywany, na ścianie stylowy zegar, kolorowe pufy i lustro oprawione złocistą ramą poczujemy się, jak księżniczka na Bliskim Wschodzie. Więcej pomysłów znajdziesz tutaj :.

•Parę figurek Buddy, indyjska szafa, czy kolorowe parawany będą pasować.

Tutaj znajdziesz ciekawe informacje na prezentowany wątek, więc jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

To coś co wyróżnia stylu indyjskiego. Poza tym kolorystyka dosyć bogata, jak z filmu Bollywood. Pamiętajmy o dobrym smaku. W małych pomieszczeniach niemile pasuje, ze względu na natłok różnego rodzaju elementów i wzorów.

Zaciekawiły Cię notki zawarte w naszym wątku? Jeśli tak, to czytaj także Organizacja ślubów i wesel Poznań analogiczne wiadomości, dotyczące tego sektora. Zapraszamy do kolejnej witryny.

Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się małe.


Skompilowanie kilku klimatów jednak nie powinno zaszkodzić.

Orientalny klimat w jasnym pomieszczeniu robi totalną zmianę i kontrast do stylu skandynawskiego. W tym drugim przypadku stawia się na prostotę i surowość wnętrza. Sama musisz zdecydować, która koncepcja ci bliższa. Ja wybieram raczej orientalną aranżację białego mieszkania. Niesamowicie ciekawe i inspirujące pomysły w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: zobacz kompletną propozycję pod adresem