Odświeżamy gniazdko

Tak już jest, iż większości z facetów nie przyjdzie samo na myśl żeby cokolwiek zmieniać w swym najbliższym środowisku. Nie biorę tutaj pod uwagę żadnych niewielkich zmian w rodzaju: nowy telewizor, zestaw stereo lub telefon komórkowy, gdyż to są drobiazgi nie warte nawet wspomnienia. Mam raczej na myśli to, że nie wprowadzi on przemian wpływających na luksus mieszkania, a już na pewno nie zwróci uwagi na ściany. Dopiero pojawienie się kobiety może to odmienić.

Jak zaprojektować sypialnię, aby pragnąć przebywać w tym pomieszczeniu nie tylko późnym wieczorem

W sypialni przebywamy, na dobrą sprawę, prawie trzecią część naszego życia. Fakt, że kiedy pogrążamy się w koszmarach, nie możemy jednocześnie podziwiać pięknie umeblowanego wnętrza. Niemniej jednak gustownie dobrane elementy z pewną dozą prawdopodobieństwa sprawią, że zamiast przesiadywać do późnych godzin przed telewizorem w salonie, zdecydujemy się na równie pasjonującą lekturę dobrze się sprzedającej powieści psychologicznej, której będziemy oddawać się oczywiście w sypialnianym łożu. Aby wnętrze było przyjazne, na murze można nalepić wielce oryginalną tapetę lub fototapetęSprawdźmy, jak ich wybór zależy od wieku par małżeńskich.

Nietuzinkowy sposób na odmienienie aranżacji sypialni. Jaki pomysł może być strzałem w dziesiątkę?

Myśląc nad zmienieniem czegoś w wystroju naszej sypialni najczęściej myślimy nad kupieniem nowych mebli, lub też zmianą koloru na ścianach. To wydaje się nam najlogiczniejsze, jednak może dobrze byłoby zastanowić się nad jeszcze jakąś rzeczą. Czymś co da nam trochę odmiany oraz pozwoli trochę poeksperymentować. Możemy zastanowić się nad fototapetą.