Elektryczne suszarki do rąk – specjalistyczny sprzęt w toaletach społecznych

W dzisiejszych czasach firmy produkujące wyposażenia do toalet proponują nam prócz fundamentalnych „domowych” urządzeń, kompleksowy sprzęt poświęcony dla toalet publicznych. W ich ofercie wyszukamy podajniki ręczników, pojemniki na papier toaletowy, przewijaki przeznaczone dla niemowląt, suszarki elektryczne do rąk. Te ostatnie cieszą się od dawna największą renomą, skutkiem tego jest na rynku wielki ich wybór.

Dziecko w łazience
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Mniej więcej 75% użytkowników toalet publicznych stawia na głównym miejscu higienę. Jeżeli nie ma w nich suszarki do rąk, pozostaną one pewnie wilgotne, przez co w wyższym stopniu narażone na ponowne zanieczyszczenie. Niehigieniczne bowiem jest przy ewentualnym braku ręczników, które zanieczyszczają otoczenie, wycieranie dłoni w ubrania. Elektryczna suszarka do rąk zapewnia pełną higienę. Nawiew trwa od siedmiu do trzynastu sekund, w związku z tym umożliwia małe zużycie energii elektrycznej. Najnowocześniejsza elektryczna suszarka do rąk ma także wbudowany zegar, który zapobiega nadużywaniu urządzenia, zaś jej komora pokryta jest antybakteryjną warstwą.

Suszarki do rąk mają efektywną i niezmiernie trwałą grzałkę PTC, która nie ma możliwości się przepalić oraz wkomponowany filtr HEPA, który zatrzymuje większą część, bo co najmniej 99,97% zabrudzeń mechanicznych, komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, jak i większość wirusów.

Miałbyś ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat – z pewnością przypadnie Ci do gustu bieżąca publikacja (https://www.takaposciel.pl/posciel-flanelowa), którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej informacji wejdź w link.

Omawiane w artykule urządzenia są stosowane do zaopatrzenia toalet publicznych na każdym kroku. Najpopularniejsze marki produkujące suszarki to : Warmtec, Bartscher, Ponente. Ceny wahają się od 100 zł do ponad 4000 zł. Więcej newsów na ten temat: czytaj.

Floating - siła czerpana ze spokoju
Autor: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

Bezdotykowe suszenie rąk to wspaniałe wyjście, jakie wypada stosować w toaletach publicznych. Jest niesłychanie ekonomiczne, poprzez co pozwala na oszczędność energii oraz przyjazne środowisku, nie zatruwamy bowiem środowiska przy użyciu ręczników, których na wysypiskach jest aż 25% w odniesieniu do całości odpadów. Przez ich użytkowanie po wyjściu z toalety publicznej jesteśmy w stanie cieszyć się schludnymi dłońmi, z których zostały usunięte prawie że wszelkie bakterie.