Najbardziej popularne trendy w projektowaniu domów – które rozwiązania odznaczają się współcześnie największym zainteresowaniem?

Architektura przeżywa obecnie swoisty renesans. Po latach, kiedy władze komunistyczne ograniczały się do stawiania bloków z wielkich płyt, a prywatni inwestorzy budowali klockowate domy, pozbawione wszelkich ozdobników, przyszedł czas na rozkwit architektoniczny. Dziś sporym zainteresowaniem cieszą się zarówno domy nowoczesne, jak też te nawiązujące do stylistyki minionych epok, z tego powodu każda osoba na pewno będzie w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jakie trendy są w takim razie faktycznie popularne w projektowaniu współczesnych domów?

Pomysły aranżacyjne, które świetnie nadają się do zastosowania w mieszkaniach mniejszych.

Kilka lat temu ludzie byli bardziej nastawieni na to, aby mieć mieszkania duże, natomiast obecnie uległo to zmianie i ludzie mocniej doceniają praktyczne zastosowania a także styl minimalistyczny. Z tego powodu określone koncepcje designerskie, jakie idealnie będą nadawać się do zastosowania w mieszkaniach małych są ochoczo prezentowane przez stylistów.