Najbardziej popularne trendy w projektowaniu domów – które rozwiązania odznaczają się współcześnie największym zainteresowaniem?

Architektura przeżywa obecnie swoisty renesans. Po latach, kiedy władze komunistyczne ograniczały się do budowania bloków z wielkich płyt, a prywatni inwestorzy budowali klockowate domy, pozbawione jakichkolwiek ozdobników, przyszedł okres rozkwitu architektonicznego. Obecnie istotnym zainteresowaniem cieszą się zarówno domy nowoczesne, jak również te nawiązujące do stylistyki minionych epok, więc każda osoba bez wątpienia będzie mogła odnaleźć coś stosownego dla siebie. Które trendy są w takim razie rzeczywiście popularne w projektowaniu dzisiejszych domów?

Pomysły aranżacyjne, które świetnie nadają się do zastosowania w mieszkaniach mniejszych.

Kilka lat temu ludzie byli bardziej nastawieni na to, aby mieć mieszkania duże, natomiast obecnie uległo to zmianie i ludzie mocniej doceniają praktyczne zastosowania a także styl minimalistyczny. Z tego powodu określone koncepcje designerskie, jakie idealnie będą nadawać się do zastosowania w mieszkaniach małych są ochoczo prezentowane przez stylistów.