Baterie do łazienki – co powinieneś wiedzieć?

Gdy dekorujesz łazienkę, bardzo ważna jest kwestia zakupu odpowiednich baterii do niej. W punktach handlowych ze sprzętem łazienkowym znajdziesz sporo różnych modeli takich akcesoriów, dobrze jest zatem głębiej przemyśleć wybór właściwych towarów. Można stwierdzić że zakup baterii nie jest bardzo skomplikowanym zadaniem – powinieneś raczej wybrać utylitaryzm, wygląd jest sprawą mniej ważną. Jeśli jednak ważne jest dla ciebie z czego będą zaprojektowane takie przedmioty, jak bateria prysznicowa czy bateria umywalkowa, pamiętaj, żeby raczej decydować się na style nowoczesne.

Wanna
Źródło: rhode.com.pl/category/14/wanny
Trudno znaleźć coś bardziej niegustownego, niż bateria umywalkowa ze złota, pomyślana w stylu, który przypadłby do gustu tylko Ludwikowi Czternastemu. Warto wybrać na proste i funkcjonalne designy.

Zaintrygowały Cię wątki zawarte w tym poście? Czujesz jednakże braki? Więc zapraszamy do kolejnej witryny – naciśnij tu meble na zamówienie poznań i przeloguj się tam.

Najlepszym odcieniem dla takich elementów, jak bateria do umywalki, jest połyskujący metal, bez żadnych ozdób.

Bateria wannowa ma być naturalnie znakomicie dobrana do typu wanny, która znajduje się w przybytku. Bateria do wanny powinna pasować wyglądem i budową. Jeżeli źle dopasujesz osprzęt, może on nie dać się zamontować. Jeśli do twojego koszyka wpadnie wannowa bateria, która jest zaprojektowana w całkowicie innym stylu niż twoja wanna, powołasz do życia fatalnego potworka, który świadczy o złym smaku osoby urządzającej cztery kąty.

Umywalka
Źródło: rhode.com.pl/category/13/umywalki

Dla uproszczenia kwestii mądrze jest po prostu nabyć gotowy komplet wanna + bateria.

Tak samo istotna jest umywalkowa bateria, która musi być dopasowana do umywalki oraz do całości wyglądu pomieszczenia. Bateria do ceramiki łazienkowej muszą, podkreślmy raz jeszcze: muszą być zaprojektowane w tej samej stylizacji. To fundamentalne, by zaprojektować łazienkę elegancką i w dobrym smaku.

Jeśli masz za małą wielkość łazienki, by zamontować komfortową wannę, dobrym nabytkiem okaże się bateria prysznicowa. Tak samo jak w powyższym przypadku, bateria do prysznica musi też korespondować z innymi bateriami.

Polecane we Wrocławiu: