Apartament w kolorach morza – pomysły na aranżacje

Nadmorskie kurorty to niezwykle atrakcyjne punkty na mapie naszego kraju, przyciągające nie jednie sezonowych turystów, ale również chętnych do częstego oraz systematycznego przebywania w miastach, takich jak Gdańsk (przeczytaj dodatkowe informacje). Ten zamysł można wcielić w życie mieszkając na co dzień w innej części Polski, decydując się na zakup apartamentu w niedalekiej odległości do morza. Taki apartament może być stać się opłacalną inwestycją, a równocześnie celem letnich podróży, relaksu, spokoju. Aby to osiągnąć konieczna jest stylowa aranżacja wnętrz.

aranżacje wnętrz - projekty
Autor: http://lookfresh.pl
Źródło: http://lookfresh.pl

Gdańsk kojarzy nam się z wybielonymi przez słońce kolorami lata, turkusową wodą, niebieskim niebem i białym paskiem (ciekawa aranżacja wnętrza wnętrz na Twoją kieszeń). Stąd aranżacja wnętrz nadmorskiego mieszkania nie może obejść się bez palety barw marynistycznych, która powinna stanowić dla właścicieli miłą oprawę pomieszczeń. Znakomitym rozwiązaniem w tym przypadku będzie połączenie jasnych jasnych odcieni niebieskiego z ciepłym w obiorze drewnem. Żeby nadać lokum odrobinę kontrastu, gdzieniegdzie warto zastosowań czerń i szarość. Głównym akcentem kolorystycznym w salonie mogą być na przykład seledynowe zasłony, które znakomicie wpiszą się w przyjemny, morski nastrój. Ściany można wykończyć tapetą w subtelne paski w kilku tonach błękitu. Sypialnia musimy być świeża oraz najlepiej monochromatyczna, w przewadze bieli z barwnymi akcentami poduszek, które zagoszczą na niezwykle komfortowym, szerokim łóżku. W przypadku tego pomieszczenia warto udekorować okna jasnymi, lnianymi zasłonami.

Jeżeli ten artykuł jest dla Ciebie frapujący, to koniecznie kliknij tu i przeczytaj tamto źródło – w tamtym miejscu też odnajdziesz wiele ciekawych informacji.

Ostatnim akcentem przemycającym kolor nieba niech będzie niski stolik z drewna malowanego na biało, na którym postawimy uroczy, pastelowy wazon ze świeżymi kwiatami.

Co więcej, wykańczając apartament powinniśmy dołożyć starań, aby okazał się on luksusowy oraz nowoczesny. Istotne jest, aby całość nawiązywała do wakacji oraz dni spędzonych nad morzem. Była delikatna oraz miła w odbierze. Taka aranżacja wnętrz z pewnością będzie przyciągać subtelnym, urokliwym wystrojem, który wprost namawia do częstych odwiedzić sezonowego mieszkania.